








Men's Plaque Logo Short Sleeve Shirt Black Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 363005 |
$788.76
Men's Plaque Logo Short Sleeve Shirt Black Size M—
$788.76
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 363005 |























