









Men's Plaque Logo T-Shirt White Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 356789 |
$73.78
Original: $210.79
-65%Men's Plaque Logo T-Shirt White Size XL—
$210.79
$73.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 356789 |























