








Men's Plaque Patch Pocket Trousers Navy Size Waist 42"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | Waist 42" |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 80cm |
| SKU | 365126 |
$523.57
Men's Plaque Patch Pocket Trousers Navy Size Waist 42"—
$523.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | Waist 42" |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 80cm |
| SKU | 365126 |























