








Men's Pocket Logo Short Sleeve Shirt Blue Size IT 50 / UK L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 362681 |
$380.78
Men's Pocket Logo Short Sleeve Shirt Blue Size IT 50 / UK L—
$380.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 362681 |























