












Men's Pocket Logo T-Shirt White Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Tiny pinhole on the bottom seem, and small patch of unstitching on the bottom seem. |
| SKU | 352873 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Pocket Logo T-Shirt White Size M—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Tiny pinhole on the bottom seem, and small patch of unstitching on the bottom seem. |
| SKU | 352873 |























