









Men's Printed Technical Fabric Jacket Black Size XXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 60cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 339178 |
$550.77
Men's Printed Technical Fabric Jacket Black Size XXL—
$550.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 60cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 339178 |























