







Men's Racing Arrow Long Sleeve T-Shirt White Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 324769 |
$54.40
Men's Racing Arrow Long Sleeve T-Shirt White Size M—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 324769 |























