








Men's Rainbow Logo T-Shirt Black Size M
| Brand | Versace Jeans Couture |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Item is showing signs of fading and a small hole on the front C. |
| SKU | 332693 |
$11.90
Original: $34.00
-65%Men's Rainbow Logo T-Shirt Black Size M—
$34.00
$11.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace Jeans Couture |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Item is showing signs of fading and a small hole on the front C. |
| SKU | 332693 |























