








Men's Re-Nylon Plaque Logo Cargos Beige Size IT 52 / UK 36
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 70cm |
| SKU | 362320 |
$394.38
Men's Re-Nylon Plaque Logo Cargos Beige Size IT 52 / UK 36—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 70cm |
| SKU | 362320 |























