











Men's Re-Nylon Plaque Logo Cargos Black Size IT 52 / UK 36
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 75cm |
| SKU | 362319 |
$503.18
Men's Re-Nylon Plaque Logo Cargos Black Size IT 52 / UK 36—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 75cm |
| SKU | 362319 |























