







Men's Re-Nylon Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 349466 |
$550.77
Men's Re-Nylon Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 48 / M—
$550.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 349466 |























