









Men's Re-Nylon Plaque Logo OverShirt Black Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348646 |
$788.76
Men's Re-Nylon Plaque Logo OverShirt Black Size M—
$788.76
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348646 |























