












Men's Re-Nylon Plaque Logo Windbreaker Charcoal Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 360652 |
$394.38
Men's Re-Nylon Plaque Logo Windbreaker Charcoal Size IT 48 / M—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 360652 |























