











Men's Re-Nylon Saffiano Smartphone Case Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 13.5cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 335915 |
$254.65
Original: $727.56
-65%Men's Re-Nylon Saffiano Smartphone Case Bag Black—
$727.56
$254.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 13.5cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 335915 |























