









Men's Red Tab Logo Sheepskin Collar Gilet Brown Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 335664 |
$326.38
Men's Red Tab Logo Sheepskin Collar Gilet Brown Size IT 52 / XL—
$326.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Brown |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 335664 |























