











Men's Reims Down Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 339522 |
$223.71
Original: $639.17
-65%Men's Reims Down Jacket Navy Size 3 / L—
$639.17
$223.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 339522 |























