








Men's Rhinestone Hexagon Hoodie Black Size L
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365253 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Rhinestone Hexagon Hoodie Black Size L—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365253 |























