







Men's Riccardo Tisci Ss 2017 1000 Bill Dormio Sweatshirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 346805 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Riccardo Tisci Ss 2017 1000 Bill Dormio Sweatshirt Black Size M—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 346805 |























