













Men's Rodmar X Palm Angels Gilet Blue Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 359442 |
$584.77
Men's Rodmar X Palm Angels Gilet Blue Size 1 / S—
$584.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 359442 |























