







Men's Saint Sulpice Card Holder Red
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Box |
| Colour | Red |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 365225 |
$503.18
Men's Saint Sulpice Card Holder Red—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Box |
| Colour | Red |
| Height | 7cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 365225 |























