







Men's Saint Sulplice Card Holder White
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 7cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 364317 |
$107.09
Original: $305.98
-65%Men's Saint Sulplice Card Holder White—
$305.98
$107.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 7cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 364317 |























