










Men's Sénat Mm Pouch Red
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Red |
| Height | 21cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 365219 |
$1,040.35
Men's Sénat Mm Pouch Red—
$1,040.35
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Red |
| Height | 21cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 365219 |























