








Men's Shama Down Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 317651 |
$214.19
Original: $611.97
-65%Men's Shama Down Jacket Navy Size 3 / L—
$611.97
$214.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 317651 |























