







Men's Simple Mini Agenda Wallet Burgundy
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 10cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 328474 |
$203.99
Men's Simple Mini Agenda Wallet Burgundy—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 10cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 328474 |























