








Men's Skull Print T-Shirt Black Size XL
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small mark to the back of the item. |
| SKU | 281199 |
$27.20
Men's Skull Print T-Shirt Black Size XL—
$27.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small mark to the back of the item. |
| SKU | 281199 |























