





Men's Slack Windbreaker Blue Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 366523 |
$339.98
Men's Slack Windbreaker Blue Size 2 / M—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 366523 |























