







Men's Slub Polo Shirt Multi-Coloured Size S
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 328742 |
$81.60
Men's Slub Polo Shirt Multi-Coloured Size S—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 328742 |























