







Men's Southdale Down Jacket Black Size M
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 340885 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Southdale Down Jacket Black Size M—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 340885 |























