









Men's Split Logo T-Shirt White Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 344673 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Split Logo T-Shirt White Size XL—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 344673 |























