







Men's Sprayed London Logo T-Shirt White Size XXS
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 358348 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Sprayed London Logo T-Shirt White Size XXS—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 358348 |























