







Men's Sprayed New York Logo T-Shirt Black Size M
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 335491 |
$40.46
Original: $115.59
-65%Men's Sprayed New York Logo T-Shirt Black Size M—
$115.59
$40.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 335491 |























