








Men's Stripe Hoodie Blue Size S
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 327702 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Men's Stripe Hoodie Blue Size S—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 327702 |























