









Men's Stripe T-Shirt Multi-Coloured Size XS
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Minor fading to the neckline. |
| SKU | 281380 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Men's Stripe T-Shirt Multi-Coloured Size XS—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Minor fading to the neckline. |
| SKU | 281380 |























