









Men's Striped Block Polo Shirt Multi-Coloured Size S
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 282142 |
$34.00
Men's Striped Block Polo Shirt Multi-Coloured Size S—
$34.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 282142 |























