








Men's Striped Brushed Jumper Beige Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 330735 |
$265.19
Men's Striped Brushed Jumper Beige Size S—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 330735 |























