







Men's Striped T-Shirt Khaki Size XXL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Tiny hole on the front. |
| SKU | 279518 |
$7.14
Original: $20.40
-65%Men's Striped T-Shirt Khaki Size XXL—
$20.40
$7.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Tiny hole on the front. |
| SKU | 279518 |























