









Men's Superfine Cashmere Embroidered Logo Turtleneck Jumper Grey Size IT 52 / UK XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cashmere |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 36cm |
| SKU | 329936 |
$83.30
Original: $237.99
-65%Men's Superfine Cashmere Embroidered Logo Turtleneck Jumper Grey Size IT 52 / UK XL—
$237.99
$83.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jumper |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cashmere |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 36cm |
| SKU | 329936 |























