









Men's Tag Logo Polo Shirt Grey Size XXL
| Brand | Orlebar Brown |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Linen |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 333747 |
$21.42
Original: $61.20
-65%Men's Tag Logo Polo Shirt Grey Size XXL—
$61.20
$21.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Orlebar Brown |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Linen |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 333747 |























