












Men's Taiga Key Case Card Holder Green
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 6cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Wear to the leather - as pictured. |
| SKU | 334183 |
$27.20
Men's Taiga Key Case Card Holder Green—
$27.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Green |
| Height | 6cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Wear to the leather - as pictured. |
| SKU | 334183 |























