








Men's Tape Logo Jeans Blue Size Waist 31"
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 31" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 324763 |
$95.20
Men's Tape Logo Jeans Blue Size Waist 31"—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 31" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 324763 |























