








Men's Tape Logo Polo Shirt Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 360087 |
$258.39
Men's Tape Logo Polo Shirt Black Size L—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 360087 |























