







Men's Tape Logo Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Missing the wash tags. |
| SKU | 320346 |
$73.78
Original: $210.79
-65%Men's Tape Logo Polo Shirt Navy Size M—
$210.79
$73.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Missing the wash tags. |
| SKU | 320346 |























