







Men's Tape Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 336975 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Men's Tape Logo Polo Shirt White Size M—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 336975 |























