







Men's Tape Logo Track Jacket Black Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 333457 |
$414.78
Men's Tape Logo Track Jacket Black Size S—
$414.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 333457 |























