








Men's Technical Jersey Detachable Sleeves Top Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 64cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 340613 |
$353.58
Men's Technical Jersey Detachable Sleeves Top Black Size L—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 64cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 340613 |























