






Men's Technical Jersey Stripe Track Jacket Black Size XL
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 348069 |
$353.58
Men's Technical Jersey Stripe Track Jacket Black Size XL—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 348069 |























