





Men's Tessuto Camouflage Plaque Backpack Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 49cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 337007 |
$111.85
Original: $319.58
-65%Men's Tessuto Camouflage Plaque Backpack Black—
$319.58
$111.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 49cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 337007 |























