









Men's Tessuto Nylon Mini Pouch Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 7cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 352791 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Men's Tessuto Nylon Mini Pouch Bag Black—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 7cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 352791 |























