










Men's Tib Boys Age 6 Gilet Black Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 42cm |
| Should To Shoulder | 28cm |
| Pit To Pit | 38cm |
| SKU | 364677 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Tib Boys Age 6 Gilet Black Size XXS—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 42cm |
| Should To Shoulder | 28cm |
| Pit To Pit | 38cm |
| SKU | 364677 |























