









Men's Tibb Gilet Orange Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Orange |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Repair made to the front right side. |
| SKU | 358583 |
$224.39
Men's Tibb Gilet Orange Size 6 / XXXL—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Orange |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Repair made to the front right side. |
| SKU | 358583 |























